האם יו"ר הקואליציה ידיח את עופר שלח?

ח"כ שלח העלה דיון בוועדה לביקורת המדינה בנושא "פרשת הצוללות". ח"כ זוהר: "הדיון הזה הוא ניגוח פוליטי בראש הממשלה, לא נותר לי אלא לשקול את האפשרות לבחון להחליף אותך"

במפלגת יש עתיד חידשו בימים האחרונים את הקמפיין נגד ראש הממשלה נתניהו בעניין פרשת הצוללות. הבוקר הגדיל לעשות יו"ר הוועדה לביקורת המדינה ח"כ עופר שלח, וקיים דיון בנושא פרשת הצוללות, וכן קרא למבקר המדינה להכין דו"ח בנושא. במהלך הדיון אמר חבר הכנסת עופר שלח: "אנחנו מדברים על מאות מליונים מתקציב הבטחון, ונגזרות צדדיות ששוות הרבה מאד כסף. הבדיקה של מבקר המדינה היא רלוונטית גם אם לא היה חשד לשחיתות והיא עוד יותר מחמירה כשאנחנו מדברים על חשד לשחיתות".

בתגובה ענה לו חבר הכנסת מיקי זוהר: "הייתי סבור שבשום מצב לא ייתכן שהוועדה הזאת תהפוך לכלי ניגוח פוליטי. אני לא חושב שהדיון היום הוא ענייני או מקצועי. צר לי אך כנראה הלחצים הפוליטיים שמופעלים עליך ממפלגתך ומראש המפלגה שלך יאיר לפיד ומהשותף החדש שלך בוגי יעלון הובילו אותך לדיון המיותר הזה, חסר כל התוחלת הזה, ולכן לצערי הרב לא נותר לי אלא לשקול את האפשרות לבחון להחליף אותך כיו"ר הוועדה לאור ההתנהלות הלא מקצועית שפוגעת בשמה הטוב של הוועדה. נבחן את האפשרויות שיש בפנינו".

מיקי זוהר
מיקי זוהר. צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

מח"כ מיקי זוהר נמסר: "בזמן שהמדינה נלחמת בקורונה ומתמודדת עם אחד המשברים הגדולים בתולדותיה- באופוזיציה עסוקים בלמחזר שוב את הסיפור המכוער של הצוללות. חבל שהרדיפה נגד נתניהו לא נפסקת. אין גבול לניתוק."

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.