מועצת יש"ע מגבירה לחץ: "החלטת, תקיים"

משמרות ריבונות של מועצת יש"ע הוצבו מול הכנסת

לקראת מה שמסתמן כימים קריטיים בהם תתקבלנה ההחלטות על עומק וגודל החלת הריבונות הישראלית בשטחי יהודה ושומרון, במועצת יש"ע מגבירים לחץ על ראש הממשלה.

היום ומחר יתייצבו באזור משכן הכנסת עשרות בני נוער לתמיכה בריבונות על כל היישובים ביהודה, שומרון ובקעת הירדן. תחת שלטים בהם נכתב "החלטת, תקיים", ידרשו בני הנוער מראש הממשלה בנימין נתניהו לקיים את הבטחותיו להחלת הריבונות, ללא מדינה פלסטינית וללא הקפאת הבנייה.

במועצת יש"ע העלו היום קמפיין חדש בו הם מציגים את תמונת אבו מאזן ואחמד טיבי יחד עם הפגנת השמאל בתל אביב וקוראים "הם לא יחליטו". בהמשך מופיע ציטוט מתוך דברי ראש הממשלה נתניהו והתחייבותו על "החלת הריבונות על כל היישובים ביהודה, שומרון ובקעת הירדן", יחד עם הקריאה "החלטת, תקיים. כחול לבן, אבו מאזן והערבים לא יחליטו עבור אזרחי ישראל. אדוני ראש הממשלה עמוד בהתחייבותך, החל ריבונות מלאה – לא חלקית ולא סמלית, בלי הקפאה ובלי מדינה פלסטינית".

בני הנוער יגיעו מכל אזור יהודה ושומרון ויוצבו במשמרות סמוך לכנסת ולמשרדי הממשלה, על מנת להעביר מסר גם לשרים ולחברי הכנסת – התחייבות צריך לקיים.

יו"ר מועצת יש"ע, דויד אלחייני: "גם הנוער אומר לראש הממשלה – תביא ריבונות מלאה לכל היישובים, זה הזמן. החלטת, תקיים. במהלך השנה האחרונה אמרת פעמים רבות כי תחיל את החוק על כל הישובים, ועל מצע זה נבחרת. אסור עכשיו להיכנע לשמאל ולערבים. גלה אחריות ותביא ריבונות מלאה"

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.