האתגר הציוני הבא: שיקום דרום תל אביב

אם תסתובבו בדרום תל אביב, בעיקר בנווה שאנן, תהיה לכם הרגשה שזו לא בדיוק ישראל שאתם מכירים. מודעות באריתראית ופיליפינית, תושבים זרים, מסעדות סודניות ועוד.

המצב הזה מאוד מצער. זה מצער כי זו המדינה שלנו, שכמו שנוהג לומר ד"ר מיכאל בן ארי, נכבשת מבפנים. כי יש עוד אזור במדינה שאין לנו באמת שליטה עליו. כי המסתננים חושבים שהם בעלי הבית (רק השבוע נתקלנו באחד כזה, שאמר לנו ש"פה זו לא המדינה שלכם" ואיים לשבור לנו את המצלמה אם נצלם אותו, לאחר שהלכנו עם דגלי ישראל בנווה שאנן).

זה מצער כי בגלל המסתננים ומהגרי העבודה, חייהם של התושבים היהודים, שהארץ הזו היא שלהם, אינם חיים. לא אחת ישנם מקרי אלימות מצד המסתננים כלפי התושבים, שרובם מאוד מבוגרים. ישנם אנשים המפחדים לצאת מבתיהם.

התושבים היהודים שם מקבלים הרבה הזנחה. הרבה מאלו שצריכים לדאוג להם דואגים שהבעיות לא יתפשטו לשאר העיר ה"מטוהרת" ויישארו להן בשכונות דרום העיר.

הידעת? בשכונת נווה שאנן גרים שני ילדים יהודים בלבד!

האוכלוסייה הצעירה לא מגיעה להתגורר במקום שכזה, מה שנותן למסתננים להמשיך להיות שם רוב מוחלט.

אגב, צריך לדעת, שהמסתננים אינם פליטים. מדובר בנתון שקרי שאנשי השמאל מורים למסתננים לומר. אין מלחמת אחים כיום (וגם לא בשנים האחרונות) בסודן, וגם רוב המסתננים (80% לפי רשות האוכלוסין וההגירה בדו"ח שיצא השנה) אינם סודנים…

מכל הסיבות הנ"ל, עלינו לשים את שיקום השכונות האלו בעדיפות עליונה ולהחיל עליהם בפועל את הריבונות הישראלית, לפנות משם את המסתננים ולתת לתושבים לחיות חיים נורמליים.

זכיתי להתנדב בעמותת "אחיעד" בדרום תל אביב על שם הרב אחיעד אטינגר הי"ד, שנרצח על ידי בני עוולה. הרב אחיעד הקים יחד עם תלמידיו ישיבה בנווה שאנן והפיץ אור בשכונה שממשיך להאיר עד היום.

בעמותה אנו עוזרים לתושבים, מחלקים סלי מזון לתושבים ומשפחות קשות יום ובעיקר מרימים להם את הרוח. לעתים קרובות אנו הולכים בשכונה עם דגלי ישראל וזוכים לראות את התושבים מתרגשים ושמחים מכך, או מבקרים קשיש והוא מתרגש, לפעמים עד דמעות. ברוך השם.

בפעילותי בעמותה עד כה זכיתי לראות ולהבין עד כמה אפשר לשמח יהודי אחר עם דבר שבשבילך הוא פשוט, רק ביקור בבית, רק דגל ישראל ברחוב…

אנחנו ברוך השם מעלים את המורל לתושבים היהודים המדוכאים, עוזרים להם, עוזרים להראות את השליטה היהודית במקום, ויש לנו חזון להקים גרעין תורני בשכונות אלו.

כעת העמותה יוצאת לגיוס המונים, ואני מקווה שבע"ה נוכל להתקדם ולעזור יותר לתושבים כמה שאפשר. מצווה גדולה להיות שותפים במפעל החשוב הזה.

שנזכה לריבונות אמיתית על כל חלקי הארץ וגם על דרום תל אביב.

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.

3 replies on “האתגר הציוני הבא: שיקום דרום תל אביב”

מצער מאוד לקרוא על מציאות הזויה. מספיק גרורת סרטן אחת בשכונה בשביל להרוס עיר שלימה. הרשויות והמדינה חיים בסרט. למשל להכניס משפחה ערבית לשכונה של יהודים יכולה לגרום ליהודים לא לרצות לגור שם ואז יבואו ערבים נוספים במקום ואז זה הסוף של השכונה. לא צריך להיות יפי נפש. צריך לשמור על המדינה שלנו יהודית. דין ערבי כדין אריטראי או סודני. לא שונא אף אחד אבל אם הייתי רוצה שכנות עם ערבים הייתי עובר ללוד או ליפו.
בשורה תחתונה רוצה שכל אחד יחיה במדינה שלו ולא מעוניין בגידולים חדשים.

אשרכם תמשיכו קחה עד הנולות הילכו לארץ שלהם כולם מחבלים יבוא יום יעלנו על עם ישראל אים לכ נגיב בחוצקה יתרה אנחנו חיבים לסלק אותם מיכל דרום תל אביב חובתנו לעשות את הדבר הזה מה שיותר מהר אני יהודי שומר שבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.