בצלאל ספינוטריץ'

הכלל היהודי המפורסם אומר כי לא חוזרים על בדיחה פעמיים, על הטרלה כנראה שכן.

התרגיל של סמוטריץ לאגף מימין הוא פוליטיקה פשוטה של מתחילים. הפורמט פשוט: חפש נושא שחשוב לחבריך בקואלציה – העלה הצעה להצבעה. אם יצביעו בעד- גרפת קרדיט. אם יצביעו נגד- גרפת קרדיט.

אז איפה הבעיה? העיסוק בקרדיט.
מסמוטריץ המוכשר שעוסק בקידום דברים ממשיים קיבלנו את ספינוטריץ' שעסוק בספינים שמביאים לו חשיפה תקשורתית.

הרי אם באמת בצלאל היה רוצה לקדם את ועדת החקירה לשופטים – הוא יודע ומכיר היטב את אומנות כריתת הבריתות הפוליטית. לך תדבר בשקט עם יו"ר הקולאציה, עם יו"ר הסיעה, תחתים מראש עוד כמה חכים על ההצעה, תהפוך את זה למשהו רחב יותר… אלא שהמטרה לא היתה שהחוק יעבור, אלא שסמוטריץ יעבור מסך.

היום נראה את אותו מופע, רק בקטן: ועדת חקירה ממלכתית לבדיקת אלימות המשטרה מול החרדים. זה נראה כמו נסיון נואש לקבל תשומת לב על חשבון הח"כים החרדים. היטיב לתאר זאת אמש חבר הכנסת ארבל, שחשף שבצלאל אפילו לא הגיע לדיון בועדה על התנהגות המשטרה. ספינוטריץ כבר אמרנו?

בתקופה כה מורכבת, כשמוסדות הציונות הדתית בקריסה ומשפחות מאבדות מטה לחמם, היה ראוי שבצלאל יעסוק בנושאים שבאמת ניתן לקדם, ולא בלקדם את עצמו.

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.

16 replies on “בצלאל ספינוטריץ'”

דובר בערוץ היקר שלנו 24-6 לדבר טוב. להוסיף טוב בעם ישראל בודאי בימים אלו של אהבת חינם. המשיכו להרבות עין טובה ,תורה ,אהבת חינם ולהוביל אותנו לתרבות ישראלית חדשה. זהו חלקנו במאבק המשותף בקורונה

אכן אני מאוד מאוכזב מהמתקפה המיותרת הזאת כלפי בצלאל סמוטריץ האהוב ,

אם הקו הזה ימשך, אז אעזוב את הערוץ לגמרי.

אני חושב שזה לא הערוץ אלא מאמר בערוץ מטעם אדם אחר כלומר ברור שלא טוב לעשות מאמר פוגעני וחבל אבל זה לא הערוץ זה אדם פרטי צריך לאפשר הבעת דעות וזה המקום הוא לא הכפיש קצת מתח ביקורת וזה לא מאוד
בעיה

כל כך צודק!!
עצוב לראות את בצלאל עסוק בכל השטויות האלה..
ובסוף מרוב שהוא עסוק הוא נעדר מההצבעה על החוק לאיסור טיפולי בריאות נפשית ללהטבים..

איזה שקרים !!! תתבייש לך!!!

הוא היה והצביע נגד, והוא מראשי הלוחמים נגד תחבורה ציבורית בשבת, יותר מהחרדים,
אפ"י פקשויילים של חרדים המתנגדים ליהדות התורה, פירסמו בירושלים שבצלאל סמוטריץ "המזרוחניק" דואג יותר מהמפלגות החרדיות לשמירת שבת ציבורית…

הבנתי שאתם באים להיות אתר הבית של מפלגת נעם, אבל ממש ממש אין צורך בתקיפות המיותרות האלה.
בטח כשאין בחירות בסביבה עדיין…
ואני באמת תומך שלכם.אבל אל תרדו נמוך כל כך. בבקשה.
אל תהיו ערוץ 7 2

אמת!!, אני תומך נועם, אבל לא מוכן לראות בכלל מאמרם בסיגנון הזה, כנגד בשר מבשרנו שליח השם בכנס ישראל, בצלאל סמוטריץ , שעושה עבודת קודש נשגבה ועילאית !! .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.